1 / 3
Kombe
1 €
24.05.2023 16:00

Струга / Струга

Марка:

Chrysler

Модел:

Grand Voyager

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Останато

Chrysler grand voyager 2.5td
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pere
Потврден огласувач
071266800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам