1 / 10
WV PASSAT 1.6 BLUE EMOTION
1 €
Цената не е фиксна
03.05.2023 09:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava
VW PassatB6- 1.6TDI Bluemotion so ful oprema funkcionira se do posledno dugme.Servisiran so dokumentacija.Novi felni.Noviot motor 1.6 mnogu mala potrosna .Bez zameni.Se prodava poradi kupuvajne na novo vozilo.
kontakt:NIKOLA 070 870 895

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070870895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам