1 / 2
Protočni češmi inoks metalni
4.900 МКД
Цената е фиксна
26.02.2023 06:43

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Protočni češmi od brend "Diplomat" pristignaat, 1 godina garancija, sopstven servis , f-ra i fiskalna.
Naračka 075 622 570.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
075622570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам