1 / 2
Земјиште погодно за фотоволтаици
8 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2023 08:31

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава половина нива 5.5 декари од целава парцела на сликата (11 декари). Рамна нива на витачот погодно за фотоволтаици.
Цена по договор.
Локација
https://maps.app.goo.gl/EYBprjy1T6PzsrBN9

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
077494003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам