1 / 5
ADIDAS WAKO 200 КИКБОКС РАКАВИЦИ КОЖА САМО ВО pride mk
По Договор
22.05.2023 14:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Кик-бокс ракавици adidas WAKO
• Дизајниран за интензивна обука
• Вистинска кожа
• Инјекциско полнење
• Дополнителна заштита од пена на дланката
• Силно велкро прицврстување
• Одобрено од светската кик бокс федерација WAKO
• adiKBWKF200

ALPE SPORT
Bul:Kuzman J. Pitu 24/15
Skopje nova zel.stanica
Nas.Aerodrom
02/2461547
078/359359
078/323388
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com


ОФИЦИЈАЛЕН УВОЗНИК И ДИСТИБУТЕР НА ОПРЕМА ЗА БОРЕЧКИ СПОРТОВИ:
ADIDAS,EVERLAST,PRIDE,BOXING,UFC

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

ALPE SPORT
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам