1 / 11
VW POLO 1.2 TDI 75KS BLUEMOTION EURO 5
6.000 €
09.04.2023 22:40

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5*PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
TEL +389 78898144 viber / whatsApp
TEL +389 70925781

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078898144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам