1 / 1
Vrsam prevoz
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2023 23:17

Битола / Битола

Vrsam prevoz so kamionce do 2 t niz celo makedonija

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
75862218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам