1 / 8
Opel Vectra
1.200 €
Цената не е фиксна
29.05.2023 12:32

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava:
Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina.
Mozna e zamena za kola ili motor so moja ili vasa doplata ponudete..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Потврден огласувач
075202654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам