1 / 8
Belstaff Trialmaster 42 Reg. cena 300€ Made in Italy
100 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 16:01

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

42

Боја:

Кафена

Моторџиска чизма од луксузен Англиски бренд 'Belstaff'. Првoкласен квалитет и изработка(со кован и шиен ѓон). Купени од интернет, носени само неколку пати. Ги продавам дека ми се големи-појше се накај 43-ка.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
078409737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам