1 / 5
Novi velosipedski suskavci
1.600 МКД
12.04.2023 15:28

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Se prodavaat novi velosipedski suskavci.
Pogodni za proleten period, lesno se pakuvaat i gi sobira vo dzeb na dres.
Dostapni poveke boi i golemini
Cena 1600 denari
Za info i naracki slobodno kontaktirajte me 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам