1 / 7
Vlezni Vrata, Loga i Prozorci
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 13:31

Куманово / Куманово

Se prodavaaat Polovni dobro socuvani drveni prozorci, vlezni vrata i logi, pogodni za vikendica:

3 Vlezni dvokrilni Vrata 205 x 130
Prozor 140 x 140
Prozor 120x 140
Prozor 120 x 140
Kujnski Prozor 1m x 80
Loga vrata 205 x 120
Loga vrata so prozor komplet , prozor e 140 x 180 + vrata loga 80 x 205
Kupatilsko prozorce 52 x 60

Cena po dogovor na lice mesto.
Kontakt 077837 182

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
077837182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам