1 / 9
Hyundai Santa Fe 2.4 16V TNG
4.150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 09:06

Кочани / Кочани

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hyundai Santa Fe 2.4 16V TNG, 2001 godina. Registrirana do Januari 2024. Klima, ABS, elektrika, plin so A-test. Mozna e zamena za drugo vozilo so avtomatski menuvac.

Kontakt 070 213 230

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kocani Kocani
Потврден огласувач
070213230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам