1 / 12
Prodavam Kukja vo Tetovo
169.998 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2023 06:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

392 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

153

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok gradinka kukjata e 10x9m
Prizemje sprat stamben prostor za ziveenje 150m2 garaza 20m2 i cel plac 392m2 20x20m ne e lepenka od site cetiri strani ima dvorno mesto tel 071 247 517

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

saso petrovski
Потврден огласувач
071247517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам