1 / 10
FORD GALAXY GHIA 2009/2010
6.000 €
Цената не е фиксна
04.03.2023 03:48

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA FORD GALAXY GHIA 2009/2010
SHITET FORD GALAXY GHIA 2009/2010
TDCI 2.2
276872 KM

KONTAKT: 00491741888913 VIBER/WHATSAPP

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BUCI
Потврден огласувач
075434075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам