1 / 9
Audi A5 1.8TFSI Coupe
10.000 €
25.04.2023 22:25

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A5 1.8 TFSI Coupe
Registrirana 09.2023 +zelen karton
Realni 239000km
Uvoz od Svajcarija vo 2019
Napraven golem servis
Aluminski bandasi 20zoll so zimski Novi gumi 2022
BiXenon avtomatski svetla (adaptive)
Komandi na volan
Avtomatska klima
Voziloto e vo odlicna sostojba, karoseriski, enterier, motor, menjac.
Za povekje informacii na 078 839 784

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Volkswagen
Zajas
Потврден огласувач
0038972669313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам