1 / 10
Honda CRF450R
3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 19:04

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

Crf 450 r

Honda crf 450 r 2016god.
Vredi da se vidi
Povekje info :
077694719
077694719
077694719

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Alekaandar
Потврден огласувач
077694719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам