1 / 5
Alfa Romeo Mito 1.6 Jtdm, uvezena od Svajcarija CH
5.000 €
06.05.2023 23:54

Струга / Струга

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

MiTo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Alfa Romeo Mito so full oprema. Kolata e vo extra tehnicka sostojba, moze da se proba vo sekoe vreme.
Registrirana do 04.2024 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071272595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам