1 / 8
Patiki New balance 420 povolni broj 42,5
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 15:13

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

42

Боја:

Црвена

Se prodavaat patiki new balance 420 broj 42,5.
Odlicno socuvani.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам