1 / 3
Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 55m2
1 €
30.05.2023 15:09

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅
Објектот е сместен на самиот брег на Охридското езеро на потегот Св.Стефан.
Она што ќе ве освои е неодоливиот непречен поглед кон исконската убавина на Охридското езеро од конфорот на вашиот апарман.
Aпартман од 55м2 со следниот распоред:
-Дневна со трпезарија и кујна: 25.50м2
-Ходник: 5.30м2
-Бања: 5.00м2
-Спална: 12.70м2
-Тераса: 6.90м2
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0181

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan vo gradba od 75,50m2 - ZDRAVESKI

1300 €

Nov stan od 62m2 vo centar-ZDRAVESKI

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам