1 / 3
Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 88m2
1 €
27.05.2023 14:08

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

88 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅
Објектот е сместен на самиот брег на Охридското езеро на потегот Св.Стефан.
Она што ќе ве освои е неодоливиот непречен поглед кон исконската убавина на Охридското езеро од конфорот на вашиот апарман.
Aпартман од 88м2 со следниот распоред:
-Дневна со трпезарија и кујна: 33.40м2
-Ходник: 8.35м2
-Бања: 3.20м2
-Бања: 6.35м2
-Спална: 13.30м2
-Спална: 9.00м2
-Тераса: 15.10м2
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0181

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 88m2

1 €

Stan od 64m2 - ZDRAVESKI

900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам