1 / 12
Mercedes-Benz C 200 CDI, 2009 godina
9.300 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes Benz C klasa
200 CDI 136 ks
2009 godina

* Voziloto e vo odlicna sostojba, pominati 222.000 km, servisna kniska
* Avantgarde nivo na oprema
* Navigacija so golem kolor displej

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes E 220 CDI, Avantgarde, 2016 god.

33500 €

Cotroen C3 1.6 HDi, 92ks, 2011 god

5650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам