1 / 7
Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift
7.490 €
Цената не е фиксна
Денес 10:42

Штип / Штип

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast kais vodna pumpa linast kais zategaci MNOGU MALA POTROSUVCKA

Oprema

Aluminski Felni So Odlicni Gumi
Handsfree Telephone
Usb Polnac
Senzori za dozd
Multimedia Input
Bord Kompjuter
Klimatronik
Komandi Na Volan
12 x Airbag
Esp
SRS
Abs
Elektrika na prozori
Elektrika Retrovizori
Tempomat
Centralno zaklucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам