Ram Memory 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage
1.200 МКД
Цената е фиксна
25.05.2023 14:54

Чаир / Скопје

SODIMM Notebook Memory ELPIDA 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам