1 / 7
Toyota Corolla verso 2.2 d-cat
1 €
Цената не е фиксна
10.05.2023 11:52

Велес / Велес

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla Verso

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Останато

ЕКСТРА ЦЕНА!!! ЕКСТРА ЦЕНА!!!
Toyota Corolla Verso 2.2 d-cat 130kw 177ks 2006

Во одлична состојба, се функционира беспрекорно. Поминати 280,000 км.
Два пара гуми: -летни 17 на ал.бандажи -зимски 16 на челични бандажи
Мулти волан
Климатроник
7 воздушни перничиња
ABS
SCP
Централно далечинско заклучување
Старт стоп палење на копче
Ел. на прозорци
7 седишта
Евро кука
Сервисирана редовно без никакви дефекти. Регистрирана до 02.2024. ЦЕНА ПО ДОГОВОР!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Панче
Потврден огласувач
075481231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам