1 / 8
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
220 €
Цената е фиксна
28.02.2023 18:34

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Владимир Комаров

Издавам наместен стан во општина Аеродром, во близина на ПИОМ, односно Кафе Гет.

За повеќе информации вртете на:
071 249 129
Лице за контакт: Орце

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Даниел
Потврден огласувач
070718957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам