1 / 2
Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви
1 МКД
22.05.2023 10:48

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

2400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава урбанизирана нива / градежни плацеви,со геодетски елаборат со вкупна површина од 2400m2 спроти градски гробишта Кавадарци.

Плац 1 (7493/2 & 7492/1) - 445m2
Плац 2 (7493/3 & 7492/2) - 407m2
Плац 3 (7492/4) - 361m2
Плац 4 (7492/5) - 397m2.

Постои можност за купување на целата нива или поединечна парцела.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Султана
Потврден огласувач
077608253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам