1 / 7
Se prodava Citroen
1.200 €
Цената не е фиксна
22.04.2023 06:44

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

072 209 951

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072 304 562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам