1 / 8
Sprat od kuka vo Gevgelija
29.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2023 09:16

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Risto Bojmaliev

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava sprat od kuka vo Gevgelija so povrsina od 72 m2 plus dvor na prizemje.
Spratot se sostoi od golema dnevna soba,detska,spalna i kupatilo (potrebno e renoviranje).

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам