1 / 7
Se prodava stan vo centar vo Tetovo
74.999 €
23.05.2023 13:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

99 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 5 i ima 74m2+25m2 dogradba.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija.
▪️ Zasebna kujna.
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 2
▪️ Utiliti(shpajz)
_______________
▪️ Lift X
▪️ Podrum ✔
_______________
Cena:
➧74.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам