1 / 4
Se prodava kukja vo Blok 70 vo Tetovo
199.999 €
05.05.2023 23:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

638 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

513 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Blok 70 vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1
▪️ Plac: 638m2
▪️ Dvorno mesto: 513m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 125m2

_______________
Cena:
➧199.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам