1 / 6
Se Prodavaat 2 Gaming Konfiguracii
32.000 МКД
Цената не е фиксна
35.000 МКД
19.05.2023 16:03

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

КОНТАКТ САМО НА СЛЕДНИОВ БРОЈ:

071296338
071296338
071296338

БЕЗ НИКАКВИ ЗАМЕНИ!!!

Се продаваат 2 компјутери со следните конфигурации:

Конфигурација 1
Матична: ASUS Z390-P (ново)
Процесор: i7 8700T (користено)
Рам: 16 GB DDR4 3200 MHZ (ново)
Хард диск (SSD): 256 NVME (ново)
Графичка: DELL 1660 SUPER 6 GB (ново)
Куќиште: CoolerMaster Case MasterBox MB511 RGB
Напојување: 500W CM Elite V3 230V (ново)

Цена: 35.000 Денари

Конфигурација 2 - ПРОДАДЕНО
Матична: GIGABYTE H510 (ново)
Процесор: i5 10505 (ново)
Рам: 16 GB DDR4 3200 MHZ (ново)
Хард Диск (SSD): 512 GB NVME (ново)
Графичка: DELL 1660 SUPER 6 GB (ново)
Куќиште: CoolerMaster Case MasterBox MB511 RGB (ново)
Напојување: 500W CM Elite V3 230V(ново)

Цена: 39.000 Денари - ПРОДАДЕНО

Нови кулери нс процесори за подобро ладење на истите!

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

IS7
Потврден огласувач
075572221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам