1 / 9
DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV
11.000 €
11.05.2023 13:31

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

13 m²

Спрат:

2

Греење:

Централно

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV. NA VTORI SPRAT ,11000.EV.. 070393,264

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Ismail Jahii
Spiro Crne 29
Потврден огласувач
070393264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам