1 / 12
OPEL ASTRA
1 €
05.06.2023 11:05

Штип / Штип

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2019

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 38000 km prv sopstvenik kupena vo automakedonija i tamu redovno servisirana so vgraden plinski ured montiran vo automakedonija registrirana do 5 mesec 2024 so zelen karton poveke informacii na telefon so kolata ode uste eden set alumiski bandazi bez gumi
Cena 13400 evra posledna cena na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

////
Потврден огласувач
071335169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам