1 / 2
СУДСКИ ПРЕВОДИ SUDSKI PREVODI
1 €
31.05.2023 13:49

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ
ХРВАТСКИ
СРПСКИ
СЛОВЕНЕЧКИ
ГРЧКИ
БУГАРСКИ
И СИТЕ ДРУГИ ЈАЗИЦИ

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден од понеделник до недела)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време во канцеларија: 09:00 до 16:00 часот (од понеделник до петок)
Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ И НА ДРУГИ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» АНГЛИСКИ
» ГЕРМАНСКИ
» ХРВАТСКИ
» СРПСКИ
» ГРЧКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ШВЕДСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ДАНСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ
» АРАПСКИ

» Лични документи (сите видови изводи, пасоши, лични карти ...)
» Потврди
» Уверенија
» Сообраќајни легитимации
» Сертификати
» Свидетелства и дипломи
» Изјави и полномошна
» Договори
» Судски предмети (пресуди, жалби, тужби итн.)

Цената зависи од обем на материјал, содржина на материјал и рок.

Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ со преведувачка дејност професионално се бави од 2011 година па наваму. Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам