1 / 6
VELOSIPEDI SVAJCARSKI...
6.000 МКД
Цената е фиксна
02.05.2023 13:03

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Velosiped Svajcarski 26 gumi aluminiumski ram vo odlicna sostojba... 🇨🇭🇨🇭🇨🇭..

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
076620000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам