1 / 12
Mercedes-Benz C 250 cdi 204ks 2011g
10.700 €
14.04.2023 23:17

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 250

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes-Benz C250 cdi 204ks
2010/2011g
Reg zelen karton 8 2023
motor menjac zamaec odlicni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Andreas
Потврден огласувач
071485616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам