1 / 3
Телефон во ОДЛИЧНА состојба но задниот дел е скршен
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2023 13:28

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

p30lite

Боја:

White

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Телефонот работи нема проблем освен што задниот дел е скршен, но е супер и не треба ништо да му се смени. Фактори ресетирaн
Нема Враќање назад

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ristelazarovski@gmail.com
Потврден огласувач
072777797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам