1 / 10
Opel Corsa 1.3 CDTi, 2005 god
2.790 €
24.03.2023 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa 1.3 CdTI 70 ks
2005 godina

* Klima, aluminski bandasi, servo…
* Regiatrirano do 03.2024 godina

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Focus 2.0 TDCi, Automatik, 2011 god

0 €

Mercedes-Benz C 200 CDI, 2009 godina

9300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам