1 / 3
Mercedes c220 cdi 1999 Esprit MERAKLISKI ODRZUVAN
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2023 17:51

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava mercedes c220 cdi 1999 esprit odrzuvan merakliski 12 godini sopstvenik farban komplet kola pred 5 meseci prednica zadnica nova 4 gumi novi kollata e bez mana za poveke info 071 424 342

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mendi
Потврден огласувач
071424342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам