1 / 8
Se prodava kukja so dva vleza vo Potok, Tetovo
120.000 €
07.04.2023 11:29

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

243 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Potok, Tetovo.

▪️ Kukjata e so dva posebni vleza koj funksioniraat kako dve samostojni kukji.
_______________
▪️ Katnost: P+2+Pk.
▪️ Plac: 81m2
▪️ Dvorno mesto: X
▪️ Vkupno stanben prostor: 243m2
_______________

Cena:
➧120.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам