1 / 3
FLYER WENGER E-BIKE
650 €
02.03.2023 21:19

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Bandasi 28r kocnici magura
So Panasonic duplla bateria
Velosipedot e tiptop SwissMade
Bez polnjac

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kadri
Потврден огласувач
071502520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам