1 / 12
Ford Focus 2.0 TDCi, Automatik, 2011 god
По Договор
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford Focu 2.0 TDCI
120kw/163ks
2011 godina

* Titanium nivo na oprema
* Automatski menuvac
* Odlicna sostojba

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA Ceed 1.6 CRDi 136ks, 2016 god

9950 €

Volkswagen Golf 1.9 TDI, 4x4, 2006 godina

4300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам