1 / 7
Lancia Ypsilon 1.2i 2009
3.490 €
18.03.2023 14:27

Тетово / Тетово

Марка:

Lancia

Модел:

Ypsilon

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Lancia Ypsilon 1.2i 44 kw 2009 год. со поминати 184,000 км , во одлична состојба, од опрема поседува:
-клима уред
-централна брава со далечинско
-електрика на стакла
-серво управувач
-ABS
-радио ЦД и др.

Платени сите давачки , цена до регистрација.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 307 SW 2.0 HDi

2490 €

Mercedes Benz E 220 d Coupe AMG Line

59900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам