1 / 6
Dell D830 C2D T7100 | 2GB RAM | 120 SSD | Seriski port
3.600 МКД
3.900 МКД
15.05.2023 08:41

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам користен лаптоп, во добра состојба. Батеријата е неисправна. Доаѓа со оргинален Dell полнач. Може и со 4ГБ Рам меморија со доплата од 800мкд. Win 7.

Цена 3600мкд.


Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

CompParts
Потврден огласувач
075243145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам