iPhone 13 pro max ot CH kako nov
880 €
29.05.2023 10:40

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13 pro max

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% baterija so kutija komplet

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам