1 / 5
Municija za Heftalica PARKSIDE
700 МКД
09.05.2023 11:00

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE.
1. Pakovanje 3000 parcina.
1500 parcina - dolzina 15 mm. sirina 6 mm. debelina 1 mm.
1500 parcina - dolzina 20 mm. sirina 6 mm. debelina 1 mm.
2. Pakovanje 2000 parcina.
2000 parcina - dolzina 25 mm.. sirina 6 mm. debelina 1 mm.
Cena 700 den. od pakovanje.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам