1 / 5
Elektro Strafcigeri PARKSIDE
1.500 МКД
09.05.2023 11:00

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Nameneti za rabota pod napon do 1000 volti so mnogu dobra izolacija.
Izraboteni od visoko kvaliteten hrom vanadium celik.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам