1 / 10
Fen industriski PARKSIDE
3.000 МКД
09.05.2023 11:00

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina na fenot 2000 wati, temperatura na zagrevanje od 350 do 600 stepeni. Namenet za odlepuvanje na materijali, oblikuvanje i zagrevanje. So dvostepena podesiva temperatura i moznost so ispraveno postavuvanje za staticna upotreba. Idealen za palenje na skara. Vo kutija so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам