1 / 5
Trosed dvosed i fotelja KOZA
600 €
31.05.2023 23:41

Кисела Вода / Скопје

Se prodava garnitura vo odlicna sostojba, trosed, dvosed i fotelja. Garnituarata e od prirodna teleshka koza proizvedena vo SIMPO.
Dimenzii:
Trosed 1.90 x 80 x 90 cm
Dvosed 1.40 x 80 x 90 cm
Fotelja 90 x 80 x 90

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

.
Потврден огласувач
071328143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам