Polovni gumi
По Договор
09.04.2023 12:38

Битола / Битола

1 par (4gumi) 295/60/22,5
2 par (4 gumi) 315/70/22,5

Gumite se vozeni po edna sezona….

075/972-736

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ekrem
Потврден огласувач
075972736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам